Verwijsindex Nijmegen

Contactgegevens

Maaike de Jager
06-10252179
Werkdagen: di, do en vr tot 14 uur

verwijsindex@ggdgelderlandzuid.nl

Deelnemende gemeenten

Berg en Dal, Beuningen, Druten, Heumen, Mook en Middelaar, Nijmegen, West Maas en Waal, Wijchen.

Contactpersonen per gemeente

Gemeente Naam Contactpersoon
Berg en Dal Floor Roks f.roks@bergendal.nl
Beuningen Patricia Dekker p.dekker@beuningen.nl
Wijchen Chantal van Regteren c.van.regteren@drutenwijchen.nl
Heumen Maud de Ruiter MdRuiter@heumen.nl
Mook en Middelaar Femke Engelaar femke.engelaar@mookenmiddelaar.nl
Nijmegen Inge van Gent i.van.gent@nijmegen.nl
West Maas en Waal Rosèl Stevens rstevens@westmaasenwaal.nl
Druten Chantal van Regteren c.van.regteren@drutenwijchen.nl

Trainingen

Wilt u een training laten verzorgen voor de medewerkers van uw organisatie?

Neem gerust contact met MULTIsignaal op.

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de nieuwsbrief van MULTIsignaal regio Nijmegen.

Dowloads

VI – Nijmegen MULTIsignaal folder

Wijzigen standaard Webbrowser in Windows 10
Verwijsindex Hulp bij inloggen
Wachtwoord wijzigen

Terug naar Gelderland & Foodvalley>>