Verwijsindex Nijmegen

Contactgegevens

Esther Frank
06-52432786

Maaike de Jager
06-10252179
Werkdagen: di, do en vr tot 14 uur

verwijsindex@ggdgelderlandzuid.nl

Deelnemende gemeenten

Berg en Dal, Beuningen, Druten, Heumen, Mook en Middelaar, Nijmegen, West Maas en Waal, Wijchen.

Contactpersonen per gemeente

Gemeente Naam Contactpersoon
Berg en Dal Astrid de Mulder a.d.mulder@bergendal.nl
Beuningen Patricia Dekker p.dekker@beuningen.nl
Wijchen Alies Wanders a.wanders@drutenwijchen.nl
Heumen Maud de Ruiter MdRuiter@heumen.nl
Mook en Middelaar Ingrid van Ballegooij ingrid.vanballegooij@mookenmiddelaar.nl
Nijmegen Geerte Meijer g2.meijer@nijmegen.nl
West Maas en Waal Rosèl Stevens rstevens@westmaasenwaal.nl
Druten Alies Wanders a.wanders@drutenwijchen.nl

 

Trainingen

Wilt u een training laten verzorgen voor de medewerkers van uw organisatie? Neem gerust contact met ons op en dan plannen wij met u een training op locatie. Aan onze trainingen zijn geen kosten verbonden.

Wij hebben open inschrijving trainingen! Klik hier om je in te schrijven! Of de beschikbare data te bekijken.

SKJ Jeugd en Gezinswerkers krijgen 1 accreditatiepunt voor de training.

Nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor de nieuwsbrief van MULTIsignaal regio Nijmegen.

Downloads

VI – Nijmegen MULTIsignaal folder

Wijzigen standaard Webbrowser in Windows 10
Verwijsindex Hulp bij inloggen
Wachtwoord wijzigen

Terug naar Gelderland & Foodvalley>>